CZ BMI

Objednejte po telefonuPři objednávce nad 1200 Kč

Doprava zdarma

Objednejte po telefonuPro telefonické objednání volejte
PO - PÁ od 10:00 do 16:00

776 241 117

Vše o nákupu v eshopu CZ BMI

Užitečné informace pro naše zákazníky

 

Doprava zboží

Zboží  našim koncovým zákazníkům/spotřebitelům posíláme po celé ČR prostřednictvím České pošty a služby "Balík do ruky" , prostřednictvím Zásilkovna.cz a PPL ( dle vlasního výběru každého zákazníka) zpravidla do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky.

Cena poštovného České pošty  pro balík s hodnotou zboží do 1200 Kč a s dobírkou 147 Kč ( včetně DPH 21%),  pro balík s hodnotou zboží do 1200 Kč při platbě bankovým převodem cena činí 111 Kč ( včetně DPH 21%). Při tomto způsobu platby je nutno počítat navíc s časem na zpracování objednávky, vystavení faktury a její odeslání, převod mezi bankami, zaúčtování platby na naší straně a pak teprve následuje expedice a dodací lhůta České pošty. Obvykle tedy bude proces od Vaší objednávky po doručení zboží prodloužen oproti dobírce o jeden až dva pracovní dny. Balné zákazníkům/spotřebitelům neúčtujeme. Česká pošta garantuje doručení tohoto balíku do 24 hodin po odeslání. Naše zákazníky informuje o odeslání zboží a zasíláme číslo zásilky, dle kterého je možné cestu  zásilky sledovat na stránkách  http://www.postaonline.cz/trackandtrace.  Pokud zásilka nedorazí včas reklamujte její nedoručení u České pošty.

Při maloobchodním prodeji zboží v hodnotě nad 1200,-Kč včetně DPH našim koncovým zákazníkům/spotřebitelům jej posíláme po celé ČR zcela zdarma a to také "Balíkem do ruky".

 

Při velkoobchodním prodeji zboží v hodnotě do 7000,-Kč (včetně DPH) našim smluvním prodejcům  posíláme po celé ČR "Balíkem do ruky" . Cena poštovného je 111,-Kč ( včetně DPH 21%) za jednu krabici.

 

Při velkoobchodním prodeji zboží v hodnotě nad 7000,- Kč (včetně DPH) je našim smluvním prodejcům posíláme po celé ČR zcela na naše náklady.

 

Na Slovensko zasíláme zboží také prostřednictvím České pošty a to po předchozí platbě za zboží a dopravu na náš bankovní účet.

 

Cena poštovného na Slovensko je  260 Kč, při nákupu nad 1200 Kč cenu poštovného snižujeme.

 

  1. Dopravné prostřednictvím Zasilkovna.cz je pro balík s hodnotou zboží do 1200 Kč s dobírkou 74 Kč ( včetně DPH 21%),  pro balík s hodnotou zboží do 1200 Kč při platbě bankovým převodem cena činí 59 Kč ( včetně DPH 21%). Při tomto způsobu platby je nutno počítat navíc s časem na zpracování objednávky, vystavení faktury a její odeslání, převod mezi bankami, zaúčtování platby na naší straně a pak teprve následuje expedice a dodací lhůta. Obvykle tedy bude proces od Vaší objednávky po doručení zboží prodloužen oproti dobírce o jeden až dva pracovní dny. Balné zákazníkům/spotřebitelům neúčtujeme. O možnosti vyzvednutí zboží budete informováni e-mailem a SMS ze strany Zásilkovny. Na výdejních místech nelze uplatňovat reklamace ze strany adresátů zásilek.Při maloobchodním prodeji zboží v hodnotě nad 1200,-Kč včetně DPH našim koncovým zákazníkům/spotřebitelům je doprava po celé ČR  zdarma, dobírka činí 15 Kč.
  2. Cena poštovného pro balík s hodnotou zboží do 1200 Kč s dobírkou prostřednictvím PPL činí 172 Kč ( včetně DPH 21%),  pro balík s hodnotou zboží do 1200 Kč při platbě bankovým převodem cena činí 133 Kč ( včetně DPH 21%). Při tomto způsobu platby je nutno počítat navíc s časem na zpracování objednávky, vystavení faktury a její odeslání, převod mezi bankami, zaúčtování platby na naší straně a pak teprve následuje expedice a dodací lhůta PPL. Obvykle tedy bude proces od Vaší objednávky po doručení zboží prodloužen oproti dobírce o jeden až dva pracovní dny. Balné zákazníkům/spotřebitelům neúčtujeme. 
  3. Při maloobchodním prodeji zboží v hodnotě nad 1200,-Kč včetně DPH našim koncovým zákazníkům/spotřebitelům jej posíláme prostřednictvím PPL po celé ČR zcela zdarma.

 

Maloobchodní prodej zboží naše společnost uskutečňuje po celé ČR a SR a to především prostřednictví e-shopu czbmi.cz. Nesmeky můžete rovněž žádat u některých obchodníků. Prodejní místa, kde si je můžete vyzkoušet i koupit naleznete v sekci prodejci.

 

Bezplatná výměna velikostí

V případě jakýchkoli nejasností při výběru vhodné velikosti apod. Vám rádi telefonicky či e-mailem poradíme. V případě, že by bylo nutné zboží vyměnit kvůli nesprávně zvolené velikosti, tak opětovné zaslání zboží na Vaší adresu již plně hradí naše společnost. Zboží k výměně zašlete spolu s informací, za jaké ho chcete vyměnit, na adresu: CZ BMI, s.r.o., Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky

 

Garance vrácení peněz

Jestliže zjistíte po obdržení vámi objednaného zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost jej do 14 dní od obdržení bez uvedení jakéhokoli důvodu odeslat zpět na naši odesílací adresu a my vám zašleme jiné zboží nebo zpět vaši platbu za zboží (nezapomeňte uvést číslo účtu, na který máme vracenou částku převést) dle vaší volby. Podmínkou je pouze to, že doručené zboží a prodejní obal musí být v původním nepoškozeném stavu. Pro zaslání zboží k výměně, vrácení, případně k reklamaci, zasílejte zboží na adresu: CZ BMI, s.r.o., Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky a to běžnou balíkovou poštou. Omlouváme se, ale dobírku nemůžeme akceptovat.

 

Záruční doba

Kvalitou veškerého námi nabízeného zboží jsme si natolik jisti, že Vám můžeme poskytnout záruku v délce trvání 3 roky! Záruka se v souladu s platnými právními normami nevztahuje na vady vzniklé používáním či běžným opotřebením zboží, rovněž tak jako mechanickým poškozením.

 

Reklamační rád

Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně e-mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na: CZ BMI, s.r.o., Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky.. V oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. o jaké vady se jedná a jak se projevují.

 

K reklamaci je nutné ve všech případech předložit doklady, ze kterých jasné vyplývá cena, datum prodeje a že zboží bylo zaplaceno. V případě prodeje u našeho smluvního prodejce, uplatňujte reklamaci s těmito doklady v té provozovně, kde ke koupi došlo. V případě, že tento prodejce třeba mezitím zanikl, obraťte se přímo na naší společnost. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka v co nejkratší době od obdržení reklamace o postupu a vyřízení. Společnost CZ BMI, s.r.o. se bude snažit vždy postupovat tak, aby svým zákazníkům vyšla v maximální možné míře vstří. Ve všem co není tímto reklamačním řádem specifikováno se budeme řídit platnými právními předpisy.

 

Zlevněná obnova poškozeného zboží

Naše společnost vám nabízí řešení i v případě, že se vámi zakoupený výrobek zničí nebo neopravitelně poškodí a to i při zjevném porušení záručních podmínek. V tomto případě máte možnost využít nákupu stejného nebo obdobného zboží za podstatně sníženou cenu a to konkrétně o 30%!

 

Sídlo společnosti a fakturační adresa

Společnost CZ BMI s.r.o. má pražské sídlo a fakturační adresu. Upozorňujeme však, že na této adrese není prodejna! CZ BMI, s.r.o., Slovenská 17, 120 00 Praha 2, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. IČO: 26759659, DIČ: CZ26759659

 

Bankovní spojení

  • Pro platby z ČR je nyní platné číslo účtu: 2600281896/2010, účet je vedený u Fio Banky na jméno naší společnosti. Nezapomeňte prosím při platbě vždy uvést přesně "Variabilní symbol", tedy číslo faktury pro správnou identifikaci Vaší platby.

 

  • Pro platby ze zahraničí: udávejte číslo účtu vždy v mezinárodním tvaru: IBAN: CZ65 2010 0000 0026 0028 1896 (mezery se nezadávají ale zobrazujeme je pro snazší přepsání) Někdy Vaše banka požaduje také SWIFT - Code: FIOBCZPPXXX

 

  • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Mezinárodní platbu zadávejte vždy tak, aby veškeré bankovní poplatky šly k tíži plátce! Děkujeme za pochopení. Nezapomeňte prosím při platbě vždy uvést přesně "Variabilní symbol", tedy číslo faktury pro správnou identifikaci Vaší platby. Adresa pobočky, kde máme zřízený účet je: Fio Banka, V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1 

 

Společnost CZ BMI, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 91869 ref. číslo 0100514553

 

Korespondenční adresa vzorkové prodejny

Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky (dříve Havlíčkova 260, 282 02 Kolín 2), tel. +420 776 241 117 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Návštěvní hodiny v podstatě kdykoli, ovšem pouze a jen po předchozí telefonické domluvě! Korespondenční adresa: Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky Pro zaslání zboží k výměně, vrácení, případně k reklamaci, zasílejte pro nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku na adresu: CZ BMI, s.r.o., Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky a to běžnou balíkovou poštou. Omlouváme se, ale dobírku nemůžeme akceptovat.

Pozor věnujte prosím pozornost této informaci:

Z důvodu zavedení povinnosti EET od 1. 3. 2017...číst dále