CZ BMI

Objednejte po telefonuPři objednávce nad 1200 Kč

Doprava zdarma

Objednejte po telefonuPro telefonické objednání volejte
PO - PÁ od 10:00 do 16:00

776 241 117

Protiskluzné samolepící plošky zn. DueNorth® Sole Grips

Protiskluzné samolepící plošky zn. DueNorth® Sole Grips
Hodnocení: Zatím nehodnoceno
Cena:
Vaše cena: 69 Kč
Vyberte velikost:
Velikost

Výrobce: DueNorth

Pokud neradi vyplňujete množství políček v e-shopech, využijte naší nabídky objednat rychle a pohodlně vybrané zboží telefonicky v naší vzorkové prodejně na čísle 776 241 117 a to v pracovních dnech v době od 10.00 až 16:00 hodin.
      
      

Popis produktu

Due North® Sole Grips protiskluzné samolepící plošky od 3M zn. DueNorth na podrážky bot

 

Máte problém s klouzáním společenské obuvi? Pro jistý krok bez obav z uklouznutí byly vyvinuty Due North® Sole Grips protiskluzné samolepící plošky od 3M. Jsou určeny pro hladké, kožené nebo plastové podrážky bot především u společenské obuvi. Jsou tedy ideální pro ty, kteří potřebují zajistit bezpečný pohyb na tanečním parketu, v kancelářských prostorách i na mokré kamenné nebo jiné hladké podlaze. Nejsou určeny na led a sníh! Výrobcem tohoto produktu je renomovaná specializovaná společnost Sure foot corporation ( USA) - výrobce nesmeků Due North a další světoznámá společnost vyvíjející unikátní technologie - 3M.

 

Dostupné velikosti:

Velikost S šířka v nejširším místě 5cm, délka 8cm viz obrázek

Velikost L šířka v nejširším místě 6,5cm, délka 10cm viz obrázek

 

Cena za jeden pár : 69, resp. 89 Kč ( dle velikosti)

 

Doprava:

 

V případě koupi pouze tohoto produktu je možné odeslat zboží běžnou poštou, cena poštovného je v tomto případě 41 Kč. Pokud máte o tento způsob dopravy zájem, napište do poznámky způsob dopravy běžná pošta, systém Vám sice započítá celou cenu poštovného, ale my Vám ji samozřejmě upravíme. Takto můžeme poslat ale jen zboží po předchozí platbě na náš účet, dobírka není možná.

 

Návod k použití:

 

Před použitím se ujistěte, že oblast, kde má být výrobek aplikován, je čistá, suchá a bez nečistot. Pro dosažení nejlepších výsledků je dobré povrch před aplikací vyčistit lihem a nechat zcela vyschnout. Pak odstraňte papírové překrytí protiskluzné plošky, přiložte ji středem odkryté lepivé části na střed přední části chodidla a pevně přitlačte. Protiskluzná plošku může před aplikací upravit nůžkami nebo nožem tak, aby se vešla na podrážku obuvi.

 

Vlastnosti produktu:

 

Navrženo 3M™ Safety Walk™ - materiál pro vynikající odolnost proti uklouznutí
Unikátní design přináší lepší přilnavost jak pro pánskou, tak i dámskou zejména společenskou obuv

Rychlá a snadná aplikace

 

 

Hodnocení

středa 7. listopad 2012
Dobrý den, před časem jsem si koupila vzhledově opravdu hezké společenské boty, ale mají, bohužel, jednu obrovskou chybu, kterou jsem v obchodě nemohla odhalit. Strašně se kloužou! Už jsem přemýšlela o tom, že je vyhodím, protože používat opravdu nešly, ale moc se mi líbily a tak jsem se s nimi nechtěla rozloučit. Nabídka Vašeho nového produktu přišla právě včas. Protiskluzové nálepky fungují opravdu dokonale. Žádné klouzání, žádné omezení v pohybu, a to ani při tanci. Díky.:-) Ivana Prosová

Odeslat hodnoceníBuďte první, kdo napíše komentář...

Hodnocení zboží: Vyberte hodnocení od 0 (nejhorší) až do 5 hvězdiček (nejlepší)
Nyní prosím napište krátké hodnocení....( min. 20, max. 5000 znaků)

Znaků napsáno: