CZ BMI

DOPRAVA ZDARMA PO ČR

Při nákupu nad 1200 Kč

Sledování zásilek

O pohybu zboží, předpokládané době doručení a dalších událostech budete vždy průběžně informováni pomocí SMS či e-mailů.

Ceník dopravy

Výstřižek doprava

Poštovné na Slovensko

Na Slovensko zasíláme zboží prostřednictvím České pošty a to po předchozí platbě za zboží a dopravu na náš bankovní účet. Cena poštovného na Slovensko je 260 Kč, při nákupu nad 1200 Kč cenu poštovného snižujeme.

 

Zboží odesíláme denně. Vaši objednávku ihned zpracováváme a v případě odesílání na dobírku ještě v den přijetí objednávky expedujeme ( platí pro objednávky, které byly doručeny v pracocní den do 12 hodin). V případě, že si vyberete platbu zboží na účet, pak zboží expedujeme ihned po přijetí částky na náš účet. Česká pošta přijímá balíky denně do 17 hodin, PPL sváží balíky po předchozím objednání svozu až následující den po objednání, pobočka Zásilkovny přijímá balíčky do 17 hodin s tím, že dopravce je vyzvedne 1x denně a to zpravidla dříve než v 17 hodin, takže dochází většinou k jejich vyzvednutí také až následující pracovní den. Omlouváme se, ale toto bohužel nemůžeme nijak ovlivnit.